slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3 slideshow 4 slideshow 5 slideshow 6 slideshow 7 slideshow 8 slideshow 9 slideshow 10 slideshow 11 slideshow 12 slideshow 13 slideshow 14 slideshow 15 slideshow 16 slideshow 17 slideshow 18 slideshow 19

Jste zde

VysočinaBOULDERCup 2016 - výsledky

Ahoj,

předkládáme výsledky a první fotky VysočinaBOULDERCupu 2016

Dospělí – muži
1. Jan Novák
2. Vladimír Střílek
3. Petr Handlíř
4. Jan Kubíček
5. Marián Šeliga
6. Karel Lavička
7. Tomáš Duchoň
8. Cyril Kratochvíl
9. Ondřej Veselský
 
Dospělí – ženy
1. Kateřina Zachrdlová
2. Veronika Šimková
3. Nelly Kudrová
4. Klára Halmo

další kategorie a kvalifikace:

 

výsledky dětských kategorií
 
poř. Příjmení – jméno oddíl ročník   kategorie bodů pokusů
 
1 Cibulková Anna SPL Pustiměř 2008 žena nejmladší děti 65 12
2 Bernard Adam HK v Jihlavě 2008 muž nejmladší děti 30 6
3 Kryl Adam LKO Vysočina 2009 muž nejmladší děti 5 5
 
1 Cibulka Šimon SPL Pustiměř 2005 muž mladší děti 245 22
2 Jančuš Vilém Rocky Monkeys 2006 muž mladší děti 180 55
3 Petrus Jakub   2005 muž mladší děti 65 31
4 Zvolánek Patrik LKO Vysočina 2006 muž mladší děti 60 46
5 Dědourek Filip Wall Club Sezimovo Ústí 2006 muž mladší děti 55 20
6 Kubiska Jakub Bunker Jihlava 2006 muž mladší děti 35 8
7 Šimek Jan Rocky Monkeys 2007 muž mladší děti 5 1
8 Brož Martin HK v Jihlavě 2007 muž mladší děti 5 12
 
1 Bernardová Barbora HK v Jihlavě 2006 žena mladší děti 195 22
               
1 Kummel Jakub   2003 muž starší děti 280 33
2 Skoupý Jakub Rocky Monkeys 2002 muž starší děti 255 31
3 Huta Kryštof HO Třinec 2003 muž starší děti 240 20
4 Váha Ondřej HK v Jihlavě 2004 muž starší děti 200 27
5 Vopálenský Daniel HK v Jihlavě 2004 muž starší děti 195 18
6 Zvolánek Matěj LKO Vysočina 2004 muž starší děti 140 25
7 Brož Jakub HK v Jihlavě 2002 muž starší děti 85 19
8 Petrus Vojtěch   2003 muž starší děti 70 32
9 Dymáček Ondřej   2003 muž starší děti 60 10
 
1 Cibulková Tereza SPL Pustiměř 2003 žena starší děti 280 24
2 Hobzová Eliška Rocky Monkeys 2003 žena starší děti 265 19
3 Smetanová Michaela Rocky Monkeys 2003 žena starší děti 260 24
4 Hlavatá Denisa HOVRCH Nové Město nad Metují 2004 žena starší děti 240 31
5 Širůčková Tereza Rocky Monkeys 2003 žena starší děti 240 40
6 Chvojsíková Veronika   2004 žena starší děti 20 27
 
kvalifikace a závody dospělých kategorií
kvalifikace muži – prvních 9 šlo do finále
            průměr na boulder bodů
1 Novák Jan HO Sparta KH dospělí muž 22 1,0455 8080,39
2 Střílek Vladimír Flash Boulder Bar dospělí muž 22 1,3182 8080,39
3 Šeliga Marián Urban apes K2 SVK dospělí muž 22 1,4545 8080,39
4 Duchoň Tomáš x dospělí muž 22 1,5909 8080,39
5 Lavička Kamil x dospělí muž 22 1,7273 8080,39
6 Kratochvíl Cyril LC Lanovka dospělí muž 22 1,7273 8080,39
7 Veselský Ondřej LKO Vysočina dospělí muž 22 1,7727 8080,39
8 Handlíř Petr x dospělí muž 22 2,0000 8080,39
9 Kubíček Jan x dospělí muž 22 2,0909 8080,39
10 Hammerschield Lukáš LC Lanovka dospělí muž 21 1,8571 8076,82
11 Bradáč Matouš SCHM dospělí muž 21 1,2381 7071,30
12 Salaš Milan SCHM dospělí muž 18 1,7222 7062,58
13 Handlíř Honza x dospělí muž 20 1,6000 6062,96
14 Koníček Cyril Alfa Brno dospělí muž 18 2,6111 6055,23
15 Čertner Jiří LKO Vysočina dospělí muž 16 2,6875 5044,98
16 Marek Lukáš LKO Vysočina dospělí muž 9 1,7778 4026,29
17 Dvořák Tomáš x dospělí muž 14 1,4286 3036,80
18 Sedlák Adam x dospělí muž 13 2,6923 3031,10
19 Požár Michal x dospělí muž 10 4,9000 3030,18
20 Dočkal Čestmír x dospělí muž 12 2,0000 3029,09
21 Smrčka Petr HKV dospělí muž 12 2,2500 3028,94
22 Pešek Jakub x dospělí muž 14 1,8571 2036,01
23 Marek Václav x dospělí muž 13 1,1538 2033,32
24 Pavlíček Jakub x dospělí muž 10 1,8000 2024,97
25 Franek Michal x dospělí muž 11 2,0000 2023,69
26 Trojan Karel x dospělí muž 9 1,5556 2018,55
27 Hruška Robert x dospělí muž 8 1,8750 1019,51
28 Kalát Jiří x dospělí muž 8 3,3750 1015,32
29 Sojka Petr x dospělí muž 10 1,6000 22,83
30 Drábek Marek HO Škrovád dospělí muž 8 2,3750 18,82
31 Hruška Filip x dospělí muž 8 1,5000 15,95
32 Kopecký Mikuláš x dospělí muž 7 4,1429 15,47
33 Ladra David x dospělí muž 8 1,2500 14,82
34 Brabenec Miroslav Heavyweight Climbing Club dospělí muž 7 1,8571 14,16
35 Blažek Tomáš HKV dospělí muž 5 1,8000 8,67
36 Blažek Petr x dospělí muž 4 2,5000 6,85
37 Souček Tomáš x dospělí muž 0 0,0000 0,00
38 Hrdlička Vojtěch Lezeto Písek dospělí muž 0 0,0000 0,00
39 Popík Roman LKO Vysočina dospělí muž 0 0,0000 0,00
 
kvalifikace ženy – první 4 šly do finále
1 Zachrdlová Kateřina x dospělí žena 19 1,4211 5056,71
2 Kudrová Nelly Adidas dospělí žena 18 1,3333 4051,45
3 Šimková Veronika Rocky Monkeys dospělí žena 18 1,5556 4051,45
4 Halmo Klára x dospělí žena 17 1,5882 4047,88
5 Dočkalová Tereza x dospělí žena 10 1,7000 21,09
6 Tefelnerova Peta Banan clan dospělí žena 7 1,4286 14,82
7 Slunečková Karin x dospělí žena 5 2,4000 11,14
8 Žáková Michaela x dospělí žena 4 2,0000 7,02
9 Hanzlová Karolína x dospělí žena 0 0,0000 0,00
10 Gelová Emilie x dospělí žena 0 0,0000 0,00
 
výsledky junioři
1 Bína Onřej x junioři muž 19 1,6842 5056,71
2 Trnka Tomáš Rocky Monkeys junioři muž 11 1,2727 1026,84
3 Nebojsa Jindřich Lezčata Kuřim junioři muž 10 1,8000 1026,61
4 Wirth Dominik ACTIVE-SVČ Žďár nad Sázavou junioři muž 10 1,3000 1020,46
5 Vítů Petr x junioři muž 7 3,2857 13,16
6 Řetický Vojtěch ACTIVE-SVČ Žďár nad Sázavou junioři muž 6 3,1667 11,37
7 Nečesal Marek ACTIVE-SVČ Žďár nad Sázavou junioři muž 6 2,8333 11,08
8 Vavroušek Tomáš ACTIVE-SVČ Žďár nad Sázavou junioři muž 5 2,0000 9,59
9 Bielik Martin Lezčata Kuřim junioři muž 4 1,0000 6,88
10 Strmeň David x junioři muž 0 0,0000 0,00
 
výsledky juniorky
1 Večeřová Sabina HUDY stěna Brno junioři žena 14 1,6429 2037,68
2 Onřejová Jana Rocky Monkeys junioři žena 10 1,5000 1024,28
3 Šimková Pavlína Rocky Monkeys junioři žena 10 1,4000 1020,46
4 Růžičková Magda Rocky Monkeys junioři žena 9 2,6667 17,52
5 Mullerová Klára x junioři žena 8 2,6250 15,60
6 Smetanová Kateřina Rocky Monkeys junioři žena 6 1,8333 11,11
 
výsledky veteráni
1 Chvojsík Petr x veterani muž 9 2,7778 1018,89
2 Kubiska Kamil x veterani muž 6 1,8333 1011,61
3 Cach Josef HO Škrovád veterani muž 10 2,5000 21,09
4 Chyla Roman x veterani muž 5 2,2000 8,77
5 Novotný Petr Pteam veterani muž 0 0,0000 0,00
6 Antoš Michal x veterani muž 0 0,0000 0,00
Termín akce: 
Úterý, 12 Leden, 2016 - 17:45
Sdílet: 

Přidat komentář

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer